columbus facebook

Bilety

Biuro Podróży Columbus Tour Szczecin ma przyjemność zaproponować Państwu bilety lotnicze oraz  bilety autokarowe nie tylko na podróże po Polsce, Europie lecz dosłownie po całym świecie. Nasza oferta jest niezwykle bogata dzięki naszej współpracy z licznymi biura podróży, co pozwala również nam zachować możliwie najniższe ceny na rynku bez obniżania wysokiego poziomu usług.


Płacąc u nas za bilety lotnicze  płacą Państwo raz, bez żadnych niespodziewanych opłat na lotnisku. Cenimy zarówno Państwa wygodę, jak i bezpieczeństwo, zaś zaufanie, którym Państwo nas obdarzają jest dla nas niezwykle cenne. Bilety autokarowe  dostępne w naszej ofercie również nie posiadają ukrytych kosztów.


Dodatkowo przystanki, z których odjeżdżają nasze autokary są umieszczone w centrum miast, tak aby nie tracili Państwo niepotrzebnie czasu na zbędne dojazdy. Standard naszych autokarów nie odbiega od najwyższych standartów w Europie, pozwalając na wygodne spędzenie nawet wielogodzinnej podróży, nieważne czy jadą Państwo kilka godzin do Krakowa czy kilkanaście do Pragi. Płacąc za bilety autokarowe mają Państwo gwarancję najniższej ceny i najwyższej jakości jaka jest dostępna nie tylko na rynku polskim ale również europejskim.


Specjalnie dla Państwa zapewniamy:

- bezpieczeństwo oraz wysoki poziom usług

- najbardziej konkurencyjne ceny biletów

- brak dodatkowych opłat takich jak przeprawy promem, podatki i opłaty drogowe

- nowoczesne autokary wyposażone w uchylne siedzenia, klimatyzację, video, barek i toalet

- przystanki zlokalizowane w centrum miast, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.


Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszej oferty i kupią bilety lotnicze w naszym biurze w Szczecinie, bez ukrytych kosztów, bez ryzyka i po niskiej cenie.

© 2009 Columbus Tour